• foto_nr_01.jpg
  • foto_nr_02.jpg
  • foto_nr_03.jpg
  • foto_nr_04.jpg
  • foto_nr_05.jpg
  • foto_nr_06.jpg
  • foto_nr_07.jpg
  • foto_nr_08.jpg

Konferencje naukoweSzanowni Państwo! Zapewne już wszyscy weszliśmy w bieg nowego roku akademickiego. Wielu z nas z początkiem tego roku podjęło nowe zadania, nowe wyzwania, nowe obowiązki. Każdy snuje kolejne plany związane z organizacją czasu nauki, pracy, badań naukowych. Zwyczajem lat poprzednich chcemy Państwa zaprosić do dalszej współpracy na niwie organizacji konferencji naukowych, publikacji książkowych i czasopism. Już od kilku tygodni mieliście okazję zapoznać się z terminami i tematyką planowanych konferencji naukowych w roku akademickim 2018/2019. Spoglądając na proponowaną tematykę jest ona pewną kontynuacją z lat poprzednich. Zmienia się natomiast po części ich afiliacja. Nie jest to rzecz zasadnicza, niemniej jednak chcemy o tym Państwu powiedzieć. Tak jak w latach poprzednich tak i w rozpoczętym roku akademickim z racji na daną tematykę konferencji będziemy przygotowywać publikacje książkowe i wydawać je w dotychczasowej rytmice, czyli przez 30 dni od dnia zakończenia konferencji oczekiwać będziemy na nadesłanie materiałów (artykułów) drogą mailową Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. by następnie w ciągu kolejnych 2 tygodni wydać je drukiem. Do druku możemy przygotować nowy tekst, ale ma on korespondować z tytułem danej konferencji.

Zgłoszenia na konferencje wysyłamy wyłącznie drogą elektroniczną na wyżej podany adres z pozycji strony internetowej: www.pedkat.pl następnie zakładka „Konferencje” i kolejna zakładka „Planowane” oraz „Karta uczestnictwa”. Jako organizatorzy nie zapewniamy uczestnikom noclegu, natomiast zapewniamy śniadanie, przez cały czas trwania konferencji kawę, a na zakończenie konferencji obiad. Oczywiście każdy prelegent otrzymuje stosowne materiały wraz z certyfikatem potwierdzającym czynny udział w konferencji. Bardzo prosimy o dostosowywanie się do podanych na stronie internetowej terminów – chodzi o termin zgłoszeń. Bardzo prosimy o punktualne przybycie na konferencję i wyjazd po jej zakończeniu. Informujemy ponadto, że dane jakie Państwo przesyłacie w związku ze zgłoszenie udziału w konferencji i publikowania tekstów są do dyspozycji jedynie organizatora konferencji. Szczegóły w tym zakresie są podane na naszej stronie po terminami konferencji – zakładka strony: Konferencje ► Planowane ► Terminy. W razie pytań, wątpliwości prosimy kontaktować się z nami pocztą elektroniczna – adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Zapraszamy Państwa do współpracy, udziału w proponowanych formach kooperacji. Będzie nam miło znów podjąć wspólnie działania naukowe, które ufamy, przyniosą nie tylko wiele radości dla każdej ze stron, ale pomnożą dorobek naukowy i wniosą wiele pozytywnego doświadczenia w nasze życie. Prosimy również informację te przekazać swoim znajomym, przyjaciołom, kolegom i koleżankom. Jesteśmy otwarci na wspólne budowanie rzeczywistości naukowej w duchu rodzinnym, przyjacielskim, akademickim. Niech ta propozycja stanie się dla wielu z Państwa dobrą przygodą naukową, ważnym doświadczeniem i szansą na dalszy integralny rozwój. Pozdrawiamy Państwa i każdemu mówimy: Do zobaczenia.

Amicus