• Foto-01.jpg
  • Foto-02.jpg
  • Foto-03.jpg
  • Foto-04.jpg
  • Foto-05.jpg
  • Foto-06.jpg
  • Foto-07.jpg
logo2

Wielki Konkurs ŚwiątecznySzanowni Państwo, przeżywany obecny rok jako Rok Świętego Józefa – Patrona i Opiekuna Rodzin. W związku z tym, ogłaszamy Wielki Konkurs Świąteczny pod tytułem: „Koligacje w rodzinie”, który odbędzie się w dniu 08 kwietnia 2021 roku o godz. 12:00 w formie zdalnej na platformie Click Meeting. Celem konkursu jest pogłębienie znajomości relacji personalnych jakie występują pomiędzy członkami rodziny zarówno w linii prostej jak i bocznej. Wielu z nas już nie ma orientacji w tym temacie, więc jest ku temu stosowna okazja, aby przypomnieć sobie owe relacje, zgłębić wiedzę w tym temacie w kontekściei naszych bliskich występującego pokrewieństwa, powinowactwa. Będzie to jednoczesnie nasz skromny przyczynek do włączenia się w przeżywanie Roku Świętego Józefa. Oczywiście na Zwycięzcę Konkursu czeka jak zwykle wartościowa, znacząca, niecodzienna, historyczna i niezapomniana NAGRODA. W tym konkursie zwycięzcą zostaje tylko jedna osoba. Warto już dziś rozpocząć ćwiczenie określeń występujących w rodzinie czyli konkretnych relacji, koligacji, związków. Osoby pragnące przystąpić do Konkursu winny zapoznać się z „Regulaminem Konkursu”, który jest zamieszczony poniżej tego tekstu i przesłać swoje osobiste zgłoszenie przystąpienia do Konkursu w postaci „Karty Uczestnika”. Pozostaje nam więc zaprosić Państwa do tego pięknego, szlachetnego i pełnego emocji wydarzenia, a poprzez Państwa uprzejmość także chcemy zaprosić Państwa znajomych, krewnych, przyjaciół. Po "Kartę zgłoszenia" należy się zwrócić do nas drogą mailową na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Regulamin Konkursu:
1. Uczestnikiem konkursu może być osoba, która ukończyła 16 rok życia
2. Warunkiem przystąpienia do konkursu jest przesłanie zgłoszenia „Karty Uczestnika” do dnia 07 kwietnia 2021 roku do godz. 24:00 na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. i zakwalifikowaniu do konkursu.
3. Po zakwalifikowaniu się do Konkursu osoba otrzyma „Kartę Konkursową” oraz link do połączenia się w dniu „Konkursu” przed godz.11:55.
4. Uczestnik wypełnia czytelnie „Kartę Konkursu” wpisując w niej odpowiednie dane.
5. Zwycięzcą Konkursu jest osoba, która jako pierwsza prześle drogą mailową „Kartę Konkursową” z największą ilością poprawnych odpowiedzi.
6. Osoba – Zwycięzca – zostanie poinformowana drogą telefoniczną o wygranej i w ustalonym terminie zostanie wręczona jej nagroda.
7. Informacja o wyniku „Konkursu” zostanie zamieszczona na stronie internetowej www.pedkat.pl w dniu „Konkursu”
8. Nad prawidłowym przebiegiem Konkursu czuwać będzie 3. osobowa Komisja.
9. Nie będą brane pod uwagę reklamacje dotyczące problemów technicznych ze strony uczestników Konkursu dotyczące połączenia z organizatorem Konkursu.
10. Konkurs składał się będzie z 25 pytań, a każdego wartość wynosi 5 punktów.
11. Warunkiem zakwalifikowania się do oceny w Konkursie jest uzyskanie minimum 50 punktów.
12. Osoby uzyskujące poniżej 50 punktów nie będą kwalifikowane. Maksymalna liczba punktów do osiągnięcia to 125 punktów.

Serdecznie zapraszamy Wszystkich do upamiętnienia koligacji występujących w naszych rodzinach poprzez tę formę „Konkursu”. Czekamy zatem z niecierpliwością na zgłoszenia uczestników.

Amicus