• Foto-01.jpg
  • Foto-02.jpg
  • Foto-03.jpg
  • Foto-04.jpg
  • Foto-05.jpg
  • Foto-06.jpg
  • Foto-07.jpg
logo2

Warunki wstępne:
Warunkiem uczestnictwa w konferencji jest:


1) Zarejestrowanie się drogą mailową;


2) Obowiązek dokonania opłaty w dniu konferencji;

3) Przesłanie streszczenia wystąpienia (referatu) lub podania głównych jego tez, celem przyporządkowania prelegenta do danej sekcji tematycznej - najpóźniej 10 dni przed rozpoczęciem konferencji.

REJESTRACJA:
Rejestracji można dokonać następująco: wejść na stronę www.pedkat.pl a następnie na zakładkę „Konferencje”, kolejno na zakładkę „Planowane”, wybrać tam zakładkę „Karta zgłoszenia”. Po wypełnieniu „Karty zgłoszenia” proszę wysłać ją pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. z dopiskiem "Rejestracja” klikając w polecenie "Wyślij".

WPŁATA (jeśli takowa opłata jest obowiązkowa):

1. Wpłaty dokonujemy przynajmniej na 3 dni przed rozpoczęciem konferencji na konto Fundacji Campus w Stalowej Woli (dane poniżej). W wyjątkowych sytuacjach opłaty dokonujemy w dniu konferencji.

2. Za udział w konferencji i publikowanie tekstu nie wystawiamy faktur

3. Niestety nie jest możliwa płatność kartą kredytową. Przepraszamy za kłopot.KOSZT UCZESTNICTWA W KONFERENCJI
Opłata konferencyjna jest dokonywana przed udziałem w konferencji na konto Fundacji Campus w Stalowej Woli lub w wysjątkowych sytuacjach w dniu konferencji. Wysokość opłaty w roku akad. 2019/2020 wynosi 150 złotych.

Dane do przelewu: Fundacja Campus w Stalowej Woli, ul. Skoczyńskiego 8/15; 37-450 Stalowa Wola.

Dane banku: Bank Pekao S.A. O/Stalowa Wola, ul. Wolności 17, 37-450 Stalowa Wola.

Nr konta bankowego: 62 1240 2799 1111 0010 4858 9139

Uwaga!
W ramach opłaty konferencji organizator zapewnia: materiały konferencyjne, poczęstunek i obiad. Natomiast koszt zakupu publikacji określany będzie po jej ukazaniu się drukiem, gdyż uzależnione to jest od ilości stron danej publikacji, kosztów druku oraz wielkości  nakładu.