• Foto-01.jpg
  • Foto-02.jpg
  • Foto-03.jpg
  • Foto-04.jpg
  • Foto-05.jpg
  • Foto-06.jpg
  • Foto-07.jpg
logo2

(…) Pilnie obserwujemy co jest nam udostępnione z tej Nieustannej, Potrzebnej, Koniecznej Pracy Ks. Profesora. Wypadło nam żyć w trudnych, nawet bolesnych, zakłamanych czasach.

Rozumiemy, jak Ważna, Niezastąpiona jest działalność dla Boga, Honoru, Ojczyzny. Cieszy nas, że Ks. Profesor wybiera, współpracuje z tak wspaniałym Kapłanem Profesorem, jak Arcybiskup Dzięga. Zapoznałyśmy się dokładnie z listem w sprawie ,,in vitro" - ta precyzja słowa i myśli, synteza, klarowność i sama prawda nauki i moralności. Ksiądz Arcybiskup jest Niepowtarzalny, Mądry, Skromny, Konsekwentny, Nieustraszony. To zaszczyt, szczęście mieć Takiego Przyjaciela.... Obserwujemy udostępnione foto w galeriach pod tekstami (…).  Konferencje planowane zapowiadają się ciekawie.

Interesujące tematy, które zachęcają do podjęcia głosu w dyskusji, rozważeniu. Wszystkie ciekawe. Zwróciłam uwagę na dot. ojcostwa wczoraj, dziś, jutro. Postanowiłam przemyśleć ten temat. Ciekawe jest też to zorganizowanie przez studentów koła dyskusyjnego o filmach. Dobrze, że młodzi ludzie chcą dyskutować i konfrontować swoje refleksje o tych obrazach. My byłyśmy na filmie ,,Pokłosie” . Wyjątkowo szybko sprowadzili tu do nas ten film. Mamy bardzo dużo refleksji historycznych, pedagogicznych, społecznych, po obejrzeniu tego obrazu, również w aspekcie „artyście wszystko wolno”... Na dzień bieżący można stwierdzić, że Adwent zaczął się dla nas wyjątkowo pracowicie. Różne sprawy ludzkie, rodzinne, itd. nawarstwiły się ;) Uginamy się pod obowiązkami, którym nie zawsze udaje się sprostać ...wtedy uciekamy w modlitwę i obie powtarzamy, że może uda się następnym razem ;) (…) Pozdrawiamy najserdeczniej, życzymy zdrowia, sił tak po ludzku :) a z pomocą Bożą wspieramy w myśli i modlitwie. Szczęść Boże i Bóg zapłać. Aleksandra z Matką